WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

Proč modernizace výtahů KONE?

INVESTICE, KTERÁ SE VYPLATÍ

Modernizace výtahů se společností KONE zlepšuje bezpečnost, spolehlivost a přístupnost, navíc snižuje náklady na energie.

SPOKOJENĚJŠÍ UŽIVATELÉ BUDOV

Spolupráce s námi vám zajistí zvýšenou spolehlivost, přístupnost a komfort, a to po celou dobu životnosti vaší budovy.

BEZPROBLÉMOVÝ PROCES MONTÁŽE

Náš profesionálně řízený proces modernizace minimalizuje rušení nájemců a návštěvníků.

Nástroje a materiály ke stažení

Stáhnout brožuru

Proces modernizace výtahů KONE

Plánování

Image

Instalace

Image

Dokončení

Image

Výhody částečné výměny

Výkon

Modernizovaný výtah dělá svou práci lépe. Méně čekání, méně odstávek a méně frustrace – a to vše modernizací vašeho stávajícího výtahu. Díky nové, moderní výtahové ovládací jednotce a naší průlomové technologii pohonu, který je konstruován tak, aby vydržel a šetřil energii, bude třeba méně oprav. Můžete získat výhody modernizace dveří výtahu a signalizace, která nabízí spolehlivost, atraktivní vzhled a snadné ovládání.

Bezpečnost

Bezpečnost je naší hlavní prioritou – naše inovativní modernizace zlepší bezpečnost vašich zařízení a poskytnou všem pasažérům zvýšený pocit bezpečí. Zvýšení bezpečnosti vám přinese výhody v různých oblastech, např. lepší funkčnost dveří kabiny, její přesnější zastavování, zlepšení osvětlení a tím lepší viditelnost a větší pocit bezpečí, obousměrná komunikace z výtahové kabiny, nouzový zdroj energie pro případ výpadků a mnoho dalších.

Přístupnost

Dobrá přístupnost je jednou z nejdůležitějších vlastností výtahu. Při úplné výměně výtahu můžete dosáhnout zvětšení prostoru kabiny až o 50 %. Modernizace vám umožní přizpůsobit šířku otevírání dveří a usnadnit tak nástup s invalidním vozíkem nebo s kočárkem. Bezproblémový a hladký pohyb osob zvýší kvalitu života v budově a zajistí atraktivitu objektu pro stávající i potenciální budoucí nájemce a vlastníky.

Vzhled

Atraktivní výtah vhodně doplňuje vaši budovu a z cesty výtahem udělá příjemný zážitek. Součástí modernizačního projektu může být proměna starého výtahu v nový. Nechte svůj výtah modernizovat s použitím stylových, kvalitních a snadno udržovatelných materiálů bez zvýšení jeho hmotnosti. Lze si vybrat z různých profesionálně navržených interiérů kabiny. Další možností je provést vlastní úpravy předpřipravených návrhů výtahové kabiny nebo vytvořit zcela nový vlastní návrh kombinující materiály a vybavení podle vašich osobních preferencí.

Eko-efektivita

Modernizace může významně zvýšit šetrnost vašeho výtahu k životnímu prostředí. Nabízíme energeticky úsporný pohon KONE EcoDisc®, který spotřebuje o mnoho méně energie než dvourychlostní trakční nebo hydraulické výtahy s převodovkou. Můžete také získat výhody, které nabízí energeticky úsporné LED osvětlení kabiny a energeticky úsporný systém rekuperace nadbytečné brzdné energie, který ji vrací zpět do elektrické sítě. Nabízíme rovněž možnost pohotovostního režimu, kdy se kabina automaticky přepne do úsporného režimu, pokud se výtah nepoužívá. Můžete šetřit své peníze a zároveň snižovat svou uhlíkovou stopu.