Nahoru

Modulární řešení modernizace

Balíček KONE UniDrive

Pokud chcete modernizovat jakýkoliv ovládací prvek automatických posuvných dveří, řešení KONE UniDrive® minimalizuje dobu vyřazení z provozu tím, že můžete vyměnit mechanické a elektrické díly bez výměny celé dveřní konstrukce. Vyměnit lze následující součásti: řídicí nebo motorové jednotky, řemenice a řemeny, spínač režimu, napájecí zdroj, lištu nebo kryty. Všechny tyto prvky jsou v souladu s platnými bezpečnostními předpisy a jejich instalace obecně ovlivňuje kvalitu automatického ovládání dveří.

  • Přečtěte si více o řešení KONE UniDrive®

Balíček KONE UniPower™

KONE UniPower™ je modernizační řešení pro segmentová a garážová vrata. Snadná a rychlá instalace, nižší náklady na energii a vyšší efektivita. Řešení může také zahrnovat výměnu válečků, pružin, závěsů, vodítek a panelů. Komponenty jsou v souladu s platnými bezpečnostními předpisy.

Výhody modulární modernizace

Díky výměně opotřebovaných součástek fungují automatické dveře lépe a jsou méně náchylné k poruchám. Naše modernizační řešení jsou nejrychlejší a nejhospodárnější způsob, jak zvýšit bezpečnost, spolehlivost a energetickou účinnost budovy.

Nástroje a materiály ke stažení

Více nástrojů a materiálů ke stažení