Nahoru

KDO JSME

Posláním společnosti KONE je zlepšovat pohyb osob v městském životě. Jako globální lídr poskytujeme špičkové výtahy, eskalátory a automatické dveře, dále také inovativní řešení pro modernizace a servis, aby se hodnota vaší budovy zvyšovala po celou dobu svého životního cyklu.

Díky efektivnějšímu řešení People Flow® zajišťujeme bezpečnou, pohodlnou a spolehlivou přepravu osob ve stále vyšších a chytřejších budovách. Společně s našimi partnery a zákazníky měníme města k lepšímu. Aktuálně KONE zaměstnává na 52 000 profesionálů ve více jak 60 zemích světa. V roce 2016 jsme celosvětově dosáhli čistého prodeje ve výši 8.8 miliardy EUR. Od roku 1967 jsou akci KONE zapsány na burze Nasdaq Helsinki Ltd. ve Finsku.

KONE V ČESKÉ REPUBLICE

KONE působí na českém trhu již od roku 1991. KONE, a.s. je součástí regionu NEM (New Emerging Markets) v rámci CNE (střední a severní Evropa). Centrála české divize sídlí v Praze, pobočky a servisní střediska však máme i v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Brně, Olomouci a Ostravě.

VIZE A STRATEGIE

Naší vizí je poskytovat nejlepší zážitek People Flow®.

Rozumíme různým typům budov a chápeme všechna jejich specifika, která mají vliv na pohyb osob v bezprostředním okolí. Dodáváme jednoduché a efektivní řešení po celou dobu životnosti budov.

Abychom uvedli tuto strategii v život, zavedli jsme s našimi zákazníky čtyři cesty k vítězství.

Ve společnosti KONE chceme přispívat k lepšímu životu ve městech.

Přečtěte si více v našem Sustainability Reportu (anglicky)