WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

  • HOME
  • Stávající budovy
Nahoru

Proč zvolit KONE?

PRVOTŘÍDNÍ SLUŽBY

V místních podmínkách uplatňujeme naše globální know-how.

VŠE OD SPOLEHLIVÉHO DODAVATELE

Poskytujeme špičkové výtahy, eskalátory a automatické dveře pro všechny druhy budov. Naše údržbové a modernizační služby zajišťují spolehlivé a bezpečné používání vašeho zařízení.

Stáhněte si průvodce EBULI

Instalovat výtah do již stojící budovy je jednodušší, než si myslíte. V brožuře se dozvíte více o financování, kam výtah do budovy umístit a jak dlouho celý proces potrvá.

Spolehlivý partner vás podporuje na každém kroku

Věděli jste, že dobře udržovaný výtah nebo eskalátor může sloužit po celá desetiletí? Ve společnosti KONE jsme připraveni vám být k ruce po celou dobu provozní životnosti výtahu nebo eskalátoru.

AŤ JSOU VAŠI NÁJEMCI ŠŤASTNÍ

Naše preventivní údržba zajišťuje každé zařízení v dobré kondici. Po celém světě provádíme údržbu na více než milionu výtahů, eskalátorů a dveří, od KONE i od jiných výrobců. Primární je pro nás pochopení vašich požadavků, abychom vám mohli poskytnout to nejvhodnější servisní řešení. Jsme schopni připravit plán údržby na míru tak, aby jedinečným způsobem odpovídal vašim zařízením, a to bez ohledu na jeho značku nebo typ.

PLÁNOVÁNÍ PRO BUDOUCNOST

Jako servisní zákazník KONE můžete snadno sledovat stav svého zařízení a probíhající činnosti na něm. Nabízíme vám pečlivé posouzení vašeho zařízení a podporu při plánování, abychom vás zbavili překvapení z hlediska výkonu a rozpočtu. Až nastane čas, řádně navržená modernizace zajistí, že bude vaše zařízení dál pracovat spolehlivě, že bude splňovat požadavky aktuálních bezpečnostních norem a standardů, a doplní designový koncept vaší budovy.

NASTAL ČAS KE ZDOKONALENÍ VAŠEHO ZAŘÍZENÍ

I u toho nejrobustnějšího zařízení si čas vybírá svou daň. Své zařízení můžete zlepšit pomocí našich balíčků modernizačních řešení, čímž dále zlepšíte bezpečnost, spolehlivost, přístupnost a vzhled, a snížíte náklad na energie. Dále máte možnost začít znovu s našimi řešeními úplné výměny a užívat si zcela nového výtahu nebo eskalátoru v nejkratší možné době.