WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

POPIS

Narozdíl od standardních systémů řízení výtahů, které registrují pouze požadovaný směr jízdy, zohledňuje náš systém požadované cílové stanice a počet čekajících cestujících, čímž značně zlepšuje efektivitu a komfort.

VÝHODY

  • Nejlepší výkon a komfort cestujících v jednom řešení díky nejpokročilejší a nejpružnější technologii na trhu
  • Jasné navádění, žádné zbytečné zastávky a méně přeplněné výtahy přiřazením osob do výtahů podle jejich cílových stanic
  • Atraktivní, uživatelsky přívětivé ovládací panely, včetně nových dotykových obrazovek a mobilních aplikací pro chytré telefony
  • Snadné zabudování do systémů řízení přístupu KONE nebo třetích stran

MOŽNOSTI

kone

DVA DRUHY SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ CÍLOVÝCH DESTINACÍ

U standardního systému řízení cílových destinací se výtahy přivolávají pouze pomocí ovládacích panelů cílové stanice, zatímco u tohoto hybridu se používají jak ovládací panely cílové destinace na podlažích s hlavním vstupem, tak i normální ovládací panely v kabinách výtahů.

kone

OVLÁDACÍ PANELY

Každý ovládací panel z naší široké nabídky se snadno používá a dokáže podtrhnout styl vaší haly a výtahů.

kone

APLIKACE PRO CHYTRÉ TELEFONY

S aplikací KONE RemoteCall™ pro mobilní telefony mohou cestující přivolat výtah odkudkoli v budově pomocí svého mobilního zařízení.

kone

APLIKACE PRO TABLETY

KONE RemoteCall™ s pevným zdrojovým podlažím lze použít jako dočasný ovládací panel cílového místa, nebo jej mohou používat recepční pro přivolání výtahů návštěvám.

kone

ZABUDOVANÉ ŘÍZENÍ PŘÍSTUPU A CÍLOVÉHO PODLAŽÍ

Systém řízení cílové stanice KONE lze zabudovat do systému KONE nebo jakékoliv třetí strany.

kone

TURNIKETY

Zabudováním turniketových řešení do vašeho systému řízení přístupu a cílového podlaží můžete využívat designové a uživatelsky přizpůsobitelné funkce pro návštěvníky a uživatele.

Související témata