WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

Proč si vybrat výtah od společnosti KONE?

MONTÁŽ NOVÉHO VÝTAHU

Výtah v budově zvyšuje hodnotu nemovitosti. Vaše budova bude atraktivnější pro potenciální kupce a nájemníky.

VÝTAH ZLEPŠUJE KVALITU ŽIVOTA

Díky výtahu bude zajištěn bezpečný pohyb uživatelů, a to i pro starší obyvatele domu, pro které jsou horní patra náročnější na zdolání například s těžkým nákupem.

SPOLUPRÁCE SE SPOLEHLIVÝM PARTNEREM

Zkušený partner, který je schopen dodat dobře připravený plán, je správnou volbou. Nechte svůj výtah namontovat bez problémů, včas a v rámci rozpočtu. Po vyzkoušení a předání můžeme doporučit správný servis na základě vašich potřeb.

JE TO SNADNĚJŠÍ, NEŽ SI MYSLÍTE!

Montáž nového výtahu je ve skutečnosti méně náročné, než mnoho jiných modernizačních projektů. Každý rok provádíme tisíce montáží nových výtahů po celém světě – rychle, hladce a s minimálním rušením nájemníků a návštěvníků. Protože je každý případ jedinečný, jsme schopni doporučit nejvhodnější řešení pro konkrétní architekturu budovy a potřeby používání.

Nabídka výtahů KONE pro projekty modernizace

ProduktPopisRychlostMax. pojezdMax. nosnost
Max. počet osobMax. počet výtahů ve skupině
KONE MonoSpace® 500Výtah bez strojovny pro projekty s kompletní výměnou v nízko- až středněpodlažních rezidenčních a komerčních budovách1,75 m/s
70 m
1150 kg
až 15
4
KONE ProSpace™Prostorově efektivní výtahové řešení pro rezidenční budovy bez výtahu0,6 m/s
30 m
675 kg
až 9
1

KAŽDÝ DŮM SI ZASLOUŽÍ VÝTAH

Montáž nového výtahu – návod krok za krokem

Naplánujeme a zkoordinujeme celý montážní proces a vám přidělený projektový manažer zajistí, že bude vše dokončeno včas a v rámci rozpočtu.

Rozhodování

Nejprve byste měli shromáždit informace o vhodných řešeních pro vaši budovu, např. i povolení a dotace, a provést hrubou kalkulaci nákladů. S tím vám můžeme pomoci.

Financování

Dále byste měli zvážit, jak bude projekt financován, jaká část může být pokryta dotacemi, a jak budou náklady rozděleny mezi vlastníky.

Plánování

Stanovíme místo montáže, vytvoříme architektonické a technické projekty šachty, navrhneme interiér výtahu a zajistíme zpracování veškerých příslušných povolení.

Stavba

Tato fáze zahrnuje přípravu místa, montáž šachty a výtahu, jakož i závěrečný úklid. Před předáním výtahu provedeme bezpečnostní a funkční prohlídku.

Údržba

Naše služby preventivní údržby udrží váš výtah v provozu spolehlivě po celou jeho životnosti. Pokud dojde k problémům, naši zkušení technici opraví a zprovozní váš výtah co nejrychleji.

Stáhněte si průvodce EBULI

Instalovat výtah do již stojící budovy je jednodušší, než si myslíte. V brožuře se dozvíte více o financování, kam výtah do budovy umístit a jak dlouho celý proces potrvá.

Ten pravý výtah pro vaši budovu – pusťme se do toho!

Nalezení správného místa pro váš výtah

Výtah jsme schopni nainstalovat do téměř jakékoliv budovy. Velikost a tvar vašeho schodiště určí, zda bude výtah namontován uvnitř nebo zvenčí.
Možnosti montáže:

  • Schody na libovolné straně uvnitř schodištní šachty
  • Uprostřed schodišťové šachty
  • Částečně místo schodišťové šachty, která je vysunuta mimo budovu
  • V předem namontované šachtě na vnější stěně. Protože je šachta předem smontována a pak vyzvednuta na místo, můžete ušetřit čas i peníze.

Volba designu

Jsme schopni vytvořit řešení, které odpovídá interiérovému designu a architektuře jakékoliv budovy. Můžete si vybrat materiál šachty, který odpovídá jak interiéru vaší budovy, tak materiálům stěn a podlahy vaší kabiny.

Zajištění financí

V mnoha evropských zemích jsou poskytovány dotace pokrývající 60 až 70 % celkových nákladů na montáž výtahu. Obvykle si SVJ berou úvěr a splátky financují z měsíčních záloh. Vlastníci rozhodnou, jak budou náklady rozděleny. Jsme připraveni vám poradit a předložit předběžný rozpočet, neváhejte se na nás obrátit.