Elevator modernization

Modernizace výtahů

Nepodceňujte rekonstrukci výtahů. I s nejlepší péči se jednou dostanete do stavu, že výtah, který najezdí tisíce kilometrů, zastará a musí být vyměněn nebo modernizován. 
Nejdůležitějším důvodem k rekonstrukci či úplné výměně je fakt, že u zastaralého zařízení klesá i bezpečnost jeho uživatelů. A o to jde především. Stále se zvyšuje četnost výskytu nebezpečných situací, které mohou ohrozit zdraví a dokonce život dopravovaných osob. Jako vlastník výtahu/budovy právě na Vás spadá odpovědnost z provozu takového výtahu a všechny rizika škodných událostí. 
Starší zařízení poznáte na vlastní kůži (resp. účtech), protože Vám s věkem a kilometry rostou také provozní náklady, zvyšuje se poruchovost zařízení, nehledě na špatný estetický dojem celé budovy.


Investice do rekonstrukce výtahu se vždy vyplatí


Proto nečekejte, až Vám starý výtah přeroste přes hlavu. Díky službě KONE (Care for Life®) Vám posoudíme bezpečnost, přístupnost, výkon a eko-efektivitu i estetický stav Vašeho výtahu. Díky tomu Vám KONE může doporučit celou řadu konkrétních řešení. Od oprav zrcadel, přes modulární modernizaci jedné nebo více částí, až k úplné výměně. 
KONE Vám nabízí nákladově efektivní řešení, která umožní dokončit modernizaci s co nejmenším možným narušením a v co nejkratším možném čase. Můžete se tak rozhodnout co, kdy a jak nejlépe modernizovat.  Tato investice se Vám vždycky vrátí ve formě nižších nákladů na energii, větší bezpečnosti, spolehlivosti a stylu. Nový výtah je navržen s ohledem na budovu pro co nejjednodušší rekonstrukci a dokonale splňuje všechny světové normy. V neposlední řadě Vám modernizace výtau přinese optimalizaci pohybu lidí v budově - People Flow®.

ReFine™

ReFine™

Modernizujte pouze části, které to potřebují.

Čtěte více »
RePower™

RePower™

Modernizujte jednou, a to důkladně.

Čtěte více »
RePlace™

RePlace™

Pořiďte si zcela nový výtah.

Čtěte více »
Objednejte si posouzení KONE Care for Life™ »