WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

Informace o produktu

Popis

Kompletní renovace s výtahem KONE CombiSpace™ je svěžím začátkem pro vaši budovu. Naše osvědčená technologie nabízí tiché, pohodlné a jasné řešení. Nový výtah KONE CombiSpace™ je zkonstruován tak, aby umožňoval rychlou a bezproblémovou instalaci ve stávajících obytných budovách, a představuje perfektní kombinaci k uspokojení potřeb budovy. KONE CombiSpace™ splňuje požadavky evropských norem pro výtahy ČSN EN 81-20 a ČSN EN 81-50.

Specifikace

  • Popis: Přímočaré řešení pro rychlou a bezproblémovou výměnu výtahu ve stávajících obytných budovách. Vyžaduje stávající strojovnu v horní části šachty.
  • Max. rychlost: 1,0 m/s
  • Max. počet pater: 16
  • Max. pojezd: 40m
  • Max. počet osob: 8
  • Velikost skupiny: 3

Design

  • Šest možností moderního designu kabiny, který podtrhuje vzhled jakékoliv obytné budovy.
  • Dvě stylové možnosti signalizace.
  • Možnost kombinovat doplňky k získání jedinečného vzhledu.

Designově praktický

OSVĚDČENÁ TECHNOLOGIE

Díky nejmodernější technologie představuje nový výtah KONE CombiSpace™ nejlepší kombinaci snadné instalace a špičkové inženýrské práce.

KOMPAKTNÍ

Výtah CombiSpace™ je zkonstruován pro snadnou montáž do menších šachet. Tím se stává vynikající volbou pro starší obytné budovy. Použije se vaše stávající strojovna v horní části šachty, takže není třeba budovat vstupní kóje poblíž dveří bytů.

TICHÝ A POHODLNÝ

Výtah KONE CombiSpace™ je navržen pro tichý provoz a skvělý jízdní komfort. Jedná se o novou generaci pohonu KONE EcoDisc® s tichými brzdami umístěnými ve strojovně v horní části šachty.

ŘADA VOLITELNÝCH DESIGNOVÝCH MOŽNOSTÍ

Máte možnost si zvolit některý interiérový vzor vytvořený naším designovým týmem KONE, nebo kombinovat materiály, osvětlení a doplňky k vytvoření unikátního designu, který nejlépe odpovídá jedinečnému stylu vaší budovy.

Nástroje a materiály ke stažení

Stáhnout brožuru

Související témata