Nahoru

Výběrové řízení

PŘIHLÁŠKA

Můžete se přihlásit přímo na jakoukoliv volnou pracovní pozici zveřejněnou na našich stránkách Přihlaste se nyní. Případně můžete nechat otevřenou žádost v naší globální databázi uchazečů, kterou prohledáváme, když potřebujeme nalézt určitý typ dovedností nebo profilů.

POHOVOR

Po vyplnění a odeslání online přihlášky obdržíte automatické potvrzení e-mailem. Místní pracovník personálního oddělení a liniový manažer budou procházet žádosti a vytvoří seznam uchazečů vhodných pro pohovor. Před konečným rozhodnutím může proběhnout několik pohovorů.

KONEČNÝ VÝBĚR

Všichni žadatelé budou kontaktováni e-mailem nebo telefonem nejpozději při konečném rozhodnutí. Proces náboru může být různě dlouhý v závislosti na typu pozice a jiných faktorech a z tohoto důvodu vám nejsme schopni sdělit žádný odhad, jak dlouho potrvá, než obdržíte informaci o konečném rozhodnutí.

Proces podávání žádostí do Mezinárodního trainee programu (ITP)

ŽÁDOST

Na začátku ledna jsou pozice ITP zveřejněny na stránkách Podejte žádost nyní. Můžete odděleně podat žádosti maximálně o dvě pozice. Vyplňte online formulář a přiložte motivační dopis, životopis a popis vašeho dosavadního vzdělání v anglickém jazyce.

POHOVOR

Lhůta pro podávání žádostí končí v polovině února, nejvhodnější kandidáti jsou poté pozváni k pohovoru. Následující pohovory obvykle organizuje přímý nadřízený z hostitelské pobočky. Pohovory probíhají v únoru a březnu.

KONEČNÝ VÝBĚR

Konečný výběr se provádí v hostitelské pobočce nejpozději v dubnu a všichni úspěšní žadatelé budou kontaktováni přes e-mail nebo telefon.

Související témata

Prohlédněte si vzrušující pracovní příležitosti, které nabízíme v různých zemích!