WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

KONE je hodnocena společností Forbes jako jedna z nejvíce inovativních firem na světě. Jako taková chápe potřeby svých zákazníků již přes 100 let. Dodává jim prvotřídní výtahy, eskalátory a automatické dveřní systémy budov stejně jako jim dodává inovačních řešení pro jejich modernizaci a údržbu.

Posláním společnosti KONE je zlepšovat pohyb osob ve městech. Naším úkolem je vytvářet co nejlepší světová města, budovy a veřejné prostory. Věříme, že města jsou součástí řešení pro lepší život.

Buďte v srdci společnosti KONE jako technický expert – hrdina každého dne, který usnadňuje lidem život. S hrdostí nabízíme škálu zkušeností a příležitostí, které vám pomohou dosáhnout vašich kariérních i osobních cílů.

Příležitosti pro odborníky a technické experty

kone

Techničtí experti

Technickým expertům nabízíme příležitost pracovat na významných budovách, které nastavují laťku pro celé odvětví. K pokročilému technologickému vybavení a zařízení nabízíme také sofistikované služby poskytované 24 hodin 7 dní v týdnu. Ve skutečnosti pochází více než polovina našich tržeb ze služeb, které poskytujeme.

Vaše znalosti a dovednosti nám pomáhají být na špici a i proto máme po celém světě školicí střediska, která vám pomohou tyto dovednosti rozvíjet.

kone

Operátoři výroby, montéři, seřizovači a servisní technici

Operátoři výroby pracují ve výrobě v našich moderních závodech po celém světě. Montéři a seřizovači jsou specialisté pečující o bezpečnou a řádnou montáž zařízení, jako jsou výtahy a eskalátory. Servisní technici provádějící údržbu a modernizaci, jsou ambasadory KONE, denně se potkávají se zákazníky a zajišťují skutečně neobyčejný servis každý den.

Dále organizujeme vzdělávací programy pro budoucí technické experty. Tyto programy se často organizují ve spolupráci se vzdělávacími institucemi. Obraťte se na místní pobočku KONE, kde se dozvíte, jak se stát technickým expertem KONE.

kone

Odborníci z byznysu

Pro budoucí vůdce nabízíme příležitosti podporující osobní růst a kariérní rozvoj. Máme zaveden proces zahrnující pravidelné diskuze na téma hodnocení výkonu a dalšího rozvoje zaměstnanců. Jako zodpovědný zaměstnavatel s více než sto lety zkušeností je KONE vynikajícím místem k budování kariéry.

kone

Techničtí odborníci

Technickým odborníkům nabízíme inspirativní prostředí pro rozvoj dovedností a schopností. Společně v globálních týmech vytváříme inovace. KONE nabízí vynikající příležitosti pro rotování pracovních míst a kariérní rozvoj a máme místní i globální vzdělávací programy, některé z nichž byly vyvinuty ve spolupráci s předními univerzitami.

Prohlédněte si vzrušující pracovní příležitosti, které nabízíme v různých zemích!