Customized car operating panel

Ovládací panel v kabině na míru

Ovládací panel v kabině (COP) vytvořený na míru je nový způsob, jak získat originální vzhled a atmosféru ve výtazích ve vaší budově. Je dostupný pro signalizace série D a je stylovějším a profesionálnějším způsobem jak vytvořit adresář nájemníků místo nalepování samolepek a mnohem rychlejší a levnější než gravírování jmen či firemních log. Kromě toho vám umožňuje přizpůsobit rozložení tlačítek na ovládacím panelu.

Grafika čelního panelu vám nabízí několik stylových možností pro vytvoření nového designu interiéru výtahu. Desítky vzorů čelních panelů v desítkách různých barev a s možností vytvoření seznamu obyvatel domu.

Volba unikátního ovládacího panelu vám umožní zcela přizpůsobit COP s jakoukoliv grafikou v pozadí, obrázky nebo logem vaší firmy. Originální grafiky se mohou kombinovat s upraveným rozložením tlačítek a seznamem nájemníků pro naprostou jedinečnost COP.

VÝHODY
  • Snadno vytvořitelný stylový adresář nájemníků
  • Svoboda v navržení rozložení tlačítek
  • Široký výběr KONE designové grafiky
  • Unikátní čelní panel na míru s vaší vlastní grafikou, obrázky či budování identity firmy.
Ovládací panely snadné na používání
  1. Vytvořte seznam nájemníků společně s řešením KONE
  2. Definujte jednotlivá tlačítka
  3. Vyberte si jednu z originálních interiérů designů KONE

Jestli si přejete přizpůsobit COP,  KONE Design vzor v programu Adobe Illustrator Vám umožní navrhnout si svůj vlastní interiér.

Staňte se partnerem KONE

Modernizace výtahů

Modernizujte kvůli bezpečnosti, spolehlivost a stylu

Přečtěte si víc »