Interiéry kabin, které doplňují styl vaší budovy

Nová KONE designová kolekce je univerzální sadou inspirujících výtahových interiérů, které byly vytvořeny naším oceněným designovým týmem. Vyberte si kompletní interiér z jednoho z moderních designových témat nebo vytvořte nový jedinečný vzhled a atmosféru mícháním a kombinováním široké škály materialů a doplňků. Tam, kde je hlavní prioritou přístupnost výtahů, nabízíme interiéry, které jsou v souladu s ČSN EN81-70.

KONE Designová kolekce: 6 témat s 52 interiéry kabin dostupné pro KONE MonoSpace® 500, MonoSpace® 700 a KONE MiniSpace™.

Modern Simplicity

Styl Moderní jednoduchost neboli “v jednoduchosti je krása”. Možnosti kombinování nerezové či lakované stěny s odolnými podlahovými materiály, moderním uvítacím osvětlením a signalizací jednoduchou na používání.

Stáhněte si brožuru KONE Design Collection »

Cool Vintage

Cool Vintage spojuje texturovanou ocel a laminátové materiály stěn s inovativním LED osvětlením Wall-washer a uživatelsky jednoduchou signalizací. Vhodné především pro modernízační projekty a obytné budovy.

Stáhněte si brožuru KONE Design Collection »

Industrial Chic

Barevná, nerez, tištěná a broušená ocel nebo laminát s moderním osvětlením. Styl s chladným, tichým tónem, perfektní pro elegantní a moderní interiéry v obytných i komerčních budovách.

Stáhněte si brožuru KONE Design Collection »

Classic Chic

Classic Chic kolekce kombinuje vzorovaný laminát, sklo nebo nerezové materiály stěn s podlahou z přírodního kamene. Moderní design s přírodními materiály pro stylové obytné i komerční budovy.

Stáhněte si brožuru KONE Design Collection »

Nouveau Glamour

Broušená nebo zrcadlová nerezová ocel nebo inovativní tištěné 3D prosklené stěny kombinované s chladnou kamennou podlahou a osvětlením wall-waher, aby interiér ožil díky omračujícímu dojmu a skvělému efektu.

Stáhněte si brožuru KONE Design Collection »

New Luxury

Broušená nebo zrcadlová nerezová ocel, laminát, dřevěný laminát neb barevné sklo s velkým výběrem vzorů k vytvoření jemného, ale exkluzivního interiéru kabiny, který má evokovat jinou éru života; pro luxusní hotely, obytné a špičkové kancelářské prostory.

Stáhněte si brožuru KONE Design Collection »

KONE Car Designer

Buďte kreativní a vytvořte miliony kombinací

Buďte kreativní »

Modernizace výtahů

Modernizujte kvůli bezpečnosti, spolehlivost a stylu

Přečtěte si víc »