Osobní výtahy KONE

KONE Výtahy

Specializujeme se na výrobu moderního a funkčního sortimentu osobních výtahů a nákladních výtahů. Rádi pro vás najdeme to nejlepší řešení pro daný typ budovy s ohledem na provozní nároky. Inovativní přístup, šetření přírodních zdrojů i financí a profesionální servis jsou hlavní výhody, které nás odlišují od konkurence.

V čem vynikáme:

  • vysoký komfort jízdy s tišším a plynulejším provozem 
  • nejefektivnější eko produkty své třídy, které snižují karbonovou stopu v budovách
  • až o 35 % nižší energetická náročnost díky inovativnímu pohonu KONE EcoDisc®
  • energetická certifikace třídy A jako standard 
  • moderní vzhled ověnčený řadou cen za design, díky kterému vaše budova vynikne
  • široký sortiment příslušenství k výtahům 
  • profesionální servis výtahu po celou dobu životnosti vaší budovy

Naším cílem je poskytovat prvotřídní řešení, ať už jsou vaše potřeby jakékoliv. Na základě našich dlouholetých zkušeností nabízíme celou řadu možností pro výtahy i eskalátory, které budou odpovídat vašim přáním a požadavkům. Každý typ budovy může těžit z jiných KONE řešení, která poskytují větší kontrolu, dohled, bezpečnost a pohodlí. 

Přesvědčte se sami, co výtahy KONE odlišuje od ostatních. 

Jaké řešení je pro vás nejlepší?

Záleží nám na vaší spokojenosti. Chceme pro vás vždy to nejlepší a nejefektivnější řešení, která vám bude dobře sloužit dlouhá léta. Všechny varianty s vámi rádi blíže prokonzultujeme. 

Podívejte se na stručný popis a využití jednotlivých typů KONE výtahů. 

Domovní výtah KONE EcoSpace™

Tyto domovní výtahy jsou určeny speciálně pro nízkopodlažní nové obytné domy. Jsou bez strojovny a šetří náklady na provoz výtahu.

Výtah bez strojovny KONE MonoSpace® 500

Uplatnění najdou jak v novostavbách, tak v rekonstrukcích. Důmyslné a vylepšené řešení zhodnotí vaši komerční či rezidenční budovu. Jelikož jsou bez strojovny, poskytnou také širokou škálu variant na míru. 

Výtah bez strojovny KONE MonoSpace® 700

Tento kvalitní výtah bez strojovny doporučujeme pro nízké a středně vysoké budovy. Oceníte jej zkrátka všude tam, kde jsou kladeny velké požadavky na pohyb lidí. KONE MonoSpace® 700 jezdí rychlostí 3 m/s a jeho nosnost je 2 500 kg. 

Výtah do novostavby KONE MiniSpace™

Tento výtah s minimální strojovnou se výhradně hodí pro vysoké a středně vysoké novostavby. Uveze až 40 osob rychlostí 4 m/s.

Výtah do stávající budovy KONE MaxiSpace™

Tento model volte jako funkční řešení pro výměnu a modernizaci výtahu stávajícího nebo instalaci tam, kde výtah předtím nebyl. Je speciálně navržen pro stávající budovy. Funguje na principu inovativní technologie eliminující protiváhu. Díky chybějícímu protizávaží lze zvětšit použitelný prostor v kabině až o polovinu.  

Výtah do malých domů KONE ProSpace™

Doporučujeme jej do malých bytových domů, knihoven a jiných nízko patrových budov, kde není z důvodu malého prostoru možné umístit standardní výtah. Tento typ výtahu lze instalovat přímo ve schodišti bez větších stavebních úprav. 

Nákladní výtah KONE TranSys™

Pokud hledáte nákladní výtah pro převoz materiálu do náročného provozu, KONE TranSys vás nezklame. 

KONE komplexní servis výtahů

Staráme se o to, aby vaše výtahy i eskalátory dobře fungovaly a splňovaly nároky na bezpečnost, ať už se jedná o značku KONE či jiného výrobce. Zajistíme nejdelší možnou životnost a nejlepší výkon vašeho výtahu. Každému zákazníkovi vypracujeme unikátní servisní plán pro každé jeho zařízení zvlášť. Nabídka servisních balíčků KONE Care respektuje individuální potřeby našich zákazníků. 

Rekonstrukce a modernizace výtahů

Modernizace výtahu či výměna stávajícího je dobrou investicí do budoucna. Nejen, že získáte modernější, rychlejší a tišší výtah, ale také ušetříte za náklady. Vložená investice se vám tak postupně vrátí a vy si budete užívat pohodlí a bezpečí nového výtahu. 

Procesem modernizace a rekonstrukce vás provede náš tým zkušených specialistů a zajistí vše potřebné od projektu až po finální realizaci. 

Vyberte si produkt
Řešení pro všechny typy budov

Řešení pro všechny typy budov