Customer references

Zákaznické reference

Děláme přes 28 000 servisních návštěv denně, i díky tomu jsme jedničkou v servisu zařízení KONE i jiných značek. To je také důvod, proč na nás mnoho z nejlepších světových budov spoléhá v údržbě jejich výtahů, eskalátorů a automatických dveří.

Peking, Čína – Beijing Capital Airport

Peking letiště - terminal 3 je světově největší letištní budovou a patří mezi nejvytíženějších letiště na světě. Pro bezpečný a plynulý tok až 40 milionů osob Kone zajišťuje servis 202 výtahů, 17 eskalátorů a 8 pohyblivých chodníků – všechny z nich jsou značky KONE.

Helsinki, Finsko – Stockmann Department Store

Budova Stockmann je už od doby svojí výstavby v roce 1930 zásadní památkou Helsinek. Po více než 80 letech servisu KONE se Stockmannovi zákazníci pohybují v bezpečném a elegantním prostředí, od prvních (dřevěných) eskalátorů ve Finsku až k nejnovějším renovacím zařízení v roce 2010.

Indianapolis, USA – Lucas Oil Stadium

V tomto obrovském multifunkčním stadionu se odehrávají masové události, během kterých jsou typické neočekávanéa extrémní davy lidí – koncerty, fotbalové zápasy NFL apod.
V roce 2012 bude tento stadion hostit Super Bowl tedy více než
70 000 diváků. Pro udržení 28 energeticky efektivních výtahů a eskalátorů v tom nejlepším stavu, vyžaduje akce tak náročný plán údržby, který je velmi podobý plánu samotných sportovců, kteří zde soutěží.

Amsterdam, Nizozemsko – Shiphol Amsterdam Airport

Shiphol Amsterdam je čtvrtým největším letištěm v Evropě a stále roste. Revoluční systém pohyblivých chodníků KONE InnoTrack™ byl poprvé představen právě zde. Dává architektům novou úroveň svobody a flexibility v poskytování People Flow. KONE je klíčovým poskytovatelem servisu pro všechny Schiphol letiště v Nizození, včetně jednoho, které je v Amsterdamu.