Lucas Oil Stadium

Náš systém musí zajistit přepravu 70 000 fanoušků, proto musejí být naši servisní specialisté stále v pohotovosti.

Specifikace
Rok 2008
Místo Indianapolis, Indiana, USA
Řešení 14 eskalátorů KONE ECO3000™, 9 výtahů KONE MiniSpace™, 2 hydraulické výtahy KONE, KONE E-Link™ monitorovací systém, KONE Care™ servis

Servis každý den

Náročná logistika na stadionu, kde probíhá nejoblíbenější americká soutěž, nenechává žádné místo pro chyby. Naše zařízená musí být v pořádku každý den po celý rok.

Prevence je klíč k úspěchu

Abychom zajistili, že naše zařízení funguje bez chyby, přibližně 75 procent stadionu kontrolujeme měsíčně během profesionální fotbalové sezóny.

Náš KONE Care™ servis je zodpovědný za správné sestavení servisního plánu a zahrnuje všechny servisní návštěvy a velké opravy. Preventivní opatření a odhalování problémů se provádí před každým zápasem. Každé zařízení je nastaveno na správnou frekvenci v souladu s prostředím budovy.

Protože zařízení musí pracovat na plný výkon. Technici mají během zápasu pohotovostní režim, aby zajistili okamžitou podporu.

Každý technik je speciálně vyškolen podle druhu zařízení, které má na starosti.

"Před prvním výkopem náš servisní tým zahájil rozvoj partnerství k zajištění hladkého přechodu od instalace zařízení k s servisu během hry," říká Ryan Schenk, account manager společnosti KONE.