The Waterside Condominium

Když majitelé obytné zástavby v Singapuru zahájili projekt modernizace výtahů, jejich priority byly jasné: energetická účinnost, spolehlivost a dlouhá životnost.

Specifikace
Rok Modernizace ukončena v roce 2011
Místo Singapore
Řešení KONE ReGenerate™ 800 modernizační řešení, KONE E-Link™ monitorovací systém, KONE Care™ servis
The Waterside Condominium

Investice, která se vyplatí

Když se majitelé obytné zástavby v Singapuru rozhodli modernizovat výtahy, jejich priority byly jasné: energetická účinnost, spolehlivost a dlouhá životnost zařízení.


Hlavní požadavek majitelů The Waterside byl, aby modernizační proces neobtěžoval rezidenty. Intenzivní spolupráce byla klíčem k úspěchu. Při instalaci jsme brali ohled na potřeby všech rezidentů, včetně dětí a starších obyvatel.

Plánovaní budoucnosti

Energetická efektivita je nejvyšší prioritou majitele budov. KONE regenerace 800 je velmi výkonné řešení s vysoce výkonnými regeneračními disky, které svou úsporou energie překonala očekávání vlastníků. Měření odhalilo snížení spotřeby elektrické energie o více než 60 procent.

Naše jednotné řešení také hrálo důležitou roli. Nový systém zlepšil energetickou efektivitu a snížil provozní náklady životního cyklu.

Kromě vysokého snížení spotřeby energie, modernizace přidala komfort jízdy, který nyní je o 27 procent tišší a o 8 procent rychlejší.

"KONE týmy pracovali ve čtyřech fázích a v jakoukoliv dobu byli vždy k dispozici 3 funkční výtahy", komentuje KONE projektový manažer Timo Viitala.