Leatop Plaza

Leatop Plaza je symbolem pro životní prostředí a inteligentní budovy.

Specifikace
Rok 2012
Místo Guangzhou, Čína
Řešení 28 výtahů KONE MiniSpace™, 5 výtahů KONE MonoSpace®, 2 eskalátory KONE TravelMaster™, KONE E-Link™ monitorovací systém, KONE InfoScreen, KONE Care™ servis

Moderní eko-budova

Leatop Plaza, sídlící v prominentní obchodní oblasti Zhujiang New Town ve městě Guangzhou, je futuristický kancelářský komplex a symbol inteligentních budov s ohledem na životní prostředí.

Moderní architektura mrakodrapu, kterou designoval světově známý architekt Hlemut Jahn, je spojena s energeticky efektivním řešením se solárním pohonem, LED osvětlením a našimi eko-efektivními výtahy. Motor KONE EcoDisc je srdcem výtahových řešení společnosti KONE. Inovativní systém snižuje množství spotřebované energie, což činí výtahy KONE energeticky efektivnější, než kdy předtím. To jsou důvody proč Leatop Plaza byla oceněna certifikátem LEED.

Vysoké nároky

Projekt jsme začala důkladnou analýzou a simulací přepravy osob mezi 64 patry a pěti patry parkovišť.

303 metry vysoká budova se stala technickou výzvou. Bezpečnost, efektivní týmová spolupráce a komunikace s klientem byli velmi důležité.

Navrhli jsem jsme speciální kabinu, která zvýšila jak bezpečnost taky vzhled výtahu. K dalším funkcím patří náš KONE InfoScreen přízemí budovy, který informace o výtahách, ale také i jiná oznámení týkající se budovy.

KONE provádí v budově servis KONE Care.

"Provedl jsme důkladný výzkum a vytvořili detailní plány, aby byla zajištěna bezpečnost ve všech fázích instalace, shromáždili jsme cenné poznatky pro budoucí výškové projekty v Číně, vysvětlil projektový manažer Zhiqiang Hu z KONE.