Green building design

Design zelených budov

KONE nabízí projektantům a architektům nedocenitelné nástroje, které pomáhají při plánování zelených budov.

  • Prohlášení o vlivu na životní prostředí vlivu výrobků KONE na životní prostředí. 
  • Nástroje pro výpočet spotřeby energie zařízení.
  • KONE architect toolbox pro zadávání parametrů výtahů a generování CAD výkresů.

Za účelem zlepšení menšího dopadu na životní prostředí, KONE stále těsně spolupracuje s Organizací zelených budov po celém světě a také se podílí na vývoji globálních standardů pro měření energie, jako jsou ISO/DIS 25745, Energetická náročnost výtahů a eskalátorů.

Zelené budovy už není pouze klišé –je to špičkový designový prvek, který si naši zákazníky žádají. Vytvořením spolehlivého hodnocení budov a měření výkonnosti systémů, jakou jsou LEED, které pomohly vymezit termín, co je "zelené". KONE je přispívajícím členem Rady pro zelené budovy ve Spojených státech a silně podporuje který rada udělala ve velmi krátké době. A my děláme vše proto, abychom je také podpořili, a to každým naším produktem a jeho řešením.

Aaron Ites, Marketingový ředitel, KONE Amerika

DŮLEŽITÉ: Certifikace zelených budov

Se svou širokou škálou eko-efektivních řešení KONE pomohlo KONE získat certifikaci zelených budov od předních organizací, jako jsou LEED a BREEAM.

KONE bylo zapojeno do projektu v Pekingské olympijské vesnici a přispělo k dosažení LEED zlatého certifikátu. Zařízení e vybaveno energeticky úsporným vytápěním, chlazením systému. Jedná se 150 operated by the eco-efficient KONE EcoDisc™ hoisting machine.

Nabízíme třídu A energetické efektivity výtahů jako standard

Přečtěte si víc »