KONE ve společnosti

Ziskový růst je předpokladem k pozitivnímu vývoji. KONE's ekonomická výkonnost přináší významné výhody, a to všem zúčastněným stranám tím, že zvyšuje schopnost sloužit zákazníkům, zajišťuje pracovní příležitosti, má stále a spolehlivé dodavatele a umožňuje pokračovat v aktivním rozvoji společnosti.

Nezisková organizace/nadace KONE Centennial Foundation, založená v roce 2010, je jednou z našich iniciativ, která slouží k podpoře místních znevýhodněných komunit. Cílem této nadace je prosazovat a podporovat rozvojové, vzdělávací a kulturní aktivity pro děti a mladé lidi po celém světě. 

Přesněji řečeno, nadace se snaží najít kreativní způsoby, jak podporovat takovéto aktivity v zemích, kde:

  • přiležitosti pro osobní rozvoj jsou velmi omezené pro mnoho mladých lidí, a
  • se společnost KONE aktivně podílí v obchodní oblasti daného státu.

Projekty naší nadace zahrnují financování z mobilní knihovny na podporu čtění u dětí školního věku, které pocházejí s imigrantských rodin, dále podporují vzdělávací centra v okolí Chennai v Indii. Běhe roku 2012, nadace spojila své síly s KONE v Jižní Africe, k vytvoření dynamického a inovativního programu pro mládež ve Westbury, jedné z Johannesburgských nejproblémovějších komunit.

Nadace sídlí v Helsinkách a můžete ji kontaktovat prostřednictvím tohoto kontaktu: john.simon@kone.com nebo +358 20 475 4334.

Pokud chcete vědět víc o nadaci KONE a společenské odpovědnosti, navštivte sekci našich globálních webových stránek společenská odpovědnost na www.kone.com.

Společenská odpovědnost

Přečtěte si o společenské odpovědnosti firmy KONE na našich korporátních webových stránkách (v angličtin)

Společenská odpovědnost »