KONE v České republice

KONE je globálním lídrem v průmyslu výtahů a eskalátorů. Zavázali jsme se k porozumění potřeb našich zákazníků již v minulém století, poskytujeme špičkové výtahy, eskalátory a automatické dveře, dále také inovativní řešení pro servis a modernizace.

Naší vizí je vytvořit ten nejlepší People Flow® zážitek. Naší strategií je doručit tu nejlepší kvalitu našim zákazníkům díky vytvoření skvělého zažítku z jízdy s inovatními People Flow® řešeními. Abychom mohli naši vizi rozvíjet, se neustále snažíme rozšiřovat porozumění našim zákazníkům i jejich potřebám.

KONE slouží více než 400,000 zákazníkům po celém světě. Většina z nich jsou zákazníci servisu. Klíčovou skupinu zákazníků tvoří stavaři, majítelé budov, facility manažeři a developeři. Architekti, autority a konzultanti jsou také klíčovými stranami v rozhodovacím procesu, týkající se výtahů a eskalátorů. Máme přes 1,000 kanceláří po celém světě a staráme se o 900,000 výtahů a eskalátorů po celém světě.

Přečtěte si víc o globálních megatrendech, které řídí toto odvětví. Pro detailní informace o globální KONE organizaci, prosím navštivte KONE korporátní webové stránky (které jsou v angličtině).

Podpora lokálních komunit

Neziková organizace založená v roce 2010 je jednou z iniciativ, jak podporovat znevýhodněné komunity napříč světem

Přečtěte si víc »