Entry-level opportunities

Začátek kariéry

Stáže a diplomová práce

Studentům nabízíme také mnoho místních stáží v jednotlivých pobočkách KONE. Stáže jsou skvělým začátkem pro kariéru u společnosti KONE a nabízejí zajímavé úkoly a příležitosti. Více informací o stážích ve vaší zemi se dozvíte u nejbližší pobočky KONE.

Spolupráce na diplomové práci je rovněž dobrým způsobem, jak poznat prostředí ve společnosti KONE ještě před ukončením studií. Spolupráce je oboustranně výhodná, vy získáte zkušenosti a znalosti z praxe, my nové nápady a přístupy. Postavte se novým výzvám – kontaktujte místní pobočku KONE.

Nastartujte svou kariéru

Společnost KONE nabízí absolventům širokou škálu příležitostí. Součástí těchto příležitostí je i úvodní orientace a další školení, doplňující vaše vzdělání. U společnosti KONE začnete pracovat na skutečných projektech hned první den. Spolupráce se zkušenými kolegy vám pomůže rozvinout vaše schopnosti. KONE je inovativní společnost – vážíme si nových nápadů a přístupů.

Hledáme lidi, kteří jsou motivováni učit a rozvíjet se. Pokud hledáte zajímavé a obtížné úkoly a chcete do pracovního prostředí vnést nové nápady, našli jste ideální příležitost. Příklady pozic: Technik služeb zákazníkům, Projektový technik, Technik prodeje, Projektant, Asistent dispečera, Asistent marketingu, Analytik lidských zdrojů a Obchodní analytik.