Internships around the world

Stáže na celém světě

Každý rok nabízíme studentům a absolventům možnost pracovat na zajímavých projektech na celém světě. Většina stáží u společnosti KONE je pro studenty ekonomie, techniky, informačních technologií, nebo práva, ale máme i nabídky pro studenty jiných oborů.

Požadavky na stážisty

KONE International Trainee Program (Mezinárodní program stáží, ITP) je určen studentům univerzit a technických vysokých škol, kteří jsou nejméně v polovině svého studia. Účastníci mezinárodních stáží musí prokázat dobrou znalost anglického jazyka. Většinou je také nutná základní znalost jazyka cílové země. V rámci programu budete plnit zajímavé úkoly a seznámíte se s mezinárodním prostředím společnosti KONE. Program ITP je také skvělým odrazovým můstkem pro kariéru ve společnosti KONE.

Praktické informace

Stáže trvají tři až šest měsíců a většinou začínají od dubna do června. Pokud budete vybráni jako účastník programu ITP, zaplatíme vám cestovní náklady do cílové země a zpět a dostanete plat stážisty. Místní pobočka KONE vám pomůže najít ubytování a dá vám k dispozici kontaktní osobu, na kterou se můžete obrátit. Pojištění, povolení k pobytu a pracovní povolení (pokud jsou nutná) jsou vaší odpovědností.

Žádosti lze podávat od ledna a veškeré nabízené stáže budou zveřejněny na těchto stránkách Careers section of our Corporate website.

Další informace o možnostech práce pro společnost KONE během studia získáte v KONE, a.s. Prosím, kontaktujte nás zde .