Work beyond the ordinary

Lepší než obyčejná práce

Technickým profesionálům nabízíme možnost pracovat na významných budovách, považovaných za mezníky v oboru. Kromě moderního vybavení nabízíme i pokročilé služby, zajišťující nepřetržitý provoz. Více než polovina našich výnosů je generována službami.

Vaše znalosti a dovednosti nám pomáhají udržet se na špici a pro váš osobní rozvoj jsou k dispozici školící centra na celém světě. Se společností KONE si udržíte krok s nejnovějším vývojem v oboru.

Práce technických profesionálů

Techničtí profesionálové u nás pracují jako výrobní technici, montážní technici, zkušební technici a technici údržby. Práce těchto profesí je pro nás velmi důležitá. Výtahy, eskalátory, travelátory a automatické dveře musí fungovat bez omezení a my nabízíme nejlepší výrobní kvalitu, instalační služby, údržbu a modernizaci.

Výrobní technici pracují v našich moderních výrobních závodech na celém světě. Montážní a zkušební technici se starají o bezpečnost a správnou instalaci zařízení jako jsou výtahy nebo eskalátory. Technici údržby, kteří pracují na údržbě a modernizaci zařízení, jsou velvyslanci společnosti KONE, se zákazníky se setkávají každý den a zajišťují jim ty nejlepší služby.

Nabízíme také vzdělávací programy pro kvalifikaci na pozice technických profesionálů. Takové programy jsou mnohdy organizovány ve spolupráci se vzdělávacími institucemi. Více informací o tom, jak se stát technickým profesionálem, získáte na místní pobočce KONE.

O nové technické pracovníky máme zájem neustále, i když nenabízíme žádná volná místa pro příslušné profese Zašlete nám svůj Životopis!

POŽÁDEJTE O PRÁCI V KONE

Mirsa Jimenez, Tester Technician

Image_quoteV KONE mohu růst personálně i odborně.

Přečtěte si více »