Recruitment process

Nábor nových pracovníků

Zájemci se mohou ucházet přímo o jakoukoli pozici, zveřejněnou na stránce Požádejte o práci v KONE . Můžete také vložit otevřenou žádost o zaměstnání do naší globální databáze kandidátů, kterou vždy při otevření nové pozice prohledáváme.

Po vyplnění a odeslání online žádosti o zaměstnání obdržíte Email s automatickým potvrzením přijetí žádosti. Místní manažer lidských zdrojů žádosti zpracuje a nejslibnější uchazeče pozve na pohovor. Před konečným rozhodnutím může být uskutečněno několik kol pohovorů.

Po konečném výběru budou všichni uchazeči kontaktováni Emailem nebo telefonicky. Délka náborového procesu se může lišit v závislosti na různých faktorech, nemůžeme vám tedy sdělit, kdy proběhne konečný výběr.

Žádost o účast v programu stáží KONE International Trainee Program (ITP)

Seznam nabízených pozic v rámci programu ITP je zveřejněn vždy začátkem ledna na stránkách Požádejte o práci v KONE. Můžete se ucházet o maximálně dvě různé pozice. Vyplňte online formulář a přiložte motivační dopis, životopis a aktuální studijní výpis v angličtině.

Žádosti lze podávat do poloviny února, poté je posoudí celosvětové oddělení lidských zdrojů a nejvhodnější kandidáty pozve na pohovor. Zpravidla probíhá několik kol pohovorů, druhé z nich s příslušným vedoucím v hostitelské pobočce.

Pohovory jsou organizovány v únoru a březnu a konečné rozhodnutí hostitelské pobočky proběhne nejpozději v dubnu. Po konečném výběru budou všichni uchazeči kontaktováni Emailem nebo telefonicky.

Více informací o aktuálních pracovních příležitostech v KONE.

POŽÁDEJTE O PRÁCI V KONE »