KONE RePower modernizační balíček pro rezidenční výtahy


KONE RePower R-Series balíček je navržen pro nízké až střední rezidenční budovy do šestnácti pater s více než 200 000 starty za rok. Tento balíček nabízí širokou škálu variant designu tak, aby odpovídal architektuře téměř každé budovy.

Pohon a elektrifikace

Výtahový pohon obsahuje nejvíce pracujících součástek vašeho výtahu a  výměna opotřebovaného a zastaralého pohonu zlepšuje bezpečnost a eko-efektivitu. KONE Re Generate je modernizační řešení skládající se z pohonu, úložných desek, lan, kontrolního a  řídícího systému a signalizace. 

Může řídit aplikace od malých rezidenčních budov až po výtahové skupiny v kancelářských budovách.

Kabiny

Docela často jsou výtahové mechanické systémy v dobrém stavu, ale výtahová kabina je opotřebovaná, poškrábaná a zastaralá. V případech, jako jsou tyto, si můžete nechat udělat výtah, který bude vypadat jako nový, i bez výměny celé instalace. KONE ReFresh™ je  modernizační řešení kabin výtahu, která hladce integruje se stávajím zařízením.

Signalizace

Dnes jsou komunikační standardy, bezpečnostní nároky a očekávání cestujících daleko vyšší než před desítkami let. 

KONE výtahový signalizační systém  zlepšuje bezpečnost a pohodlí cestujících. Když se modernizuje signalizace, je vybavena obousměrnou hlasovou komunikací s KONE Customer Care Center – Péče o zákazníky.

Dveře

Přidání dalších dvěří zvyšuje bezpečnost, ale často snižují prostor a zvyšují celkovou váhu kabiny. Lehké KONE výtahové dveře, společně s lehkou, ale silnou kabinou, zajišťují, že během modernizace nepřijdete o kapacitu kabiny. 

Automatické dveře KONE ReNova™ fungují tiše a plynule, aby daly lidem pocit bezpečí a komfortu

Objednejte si posouzení KONE Care for Life™ »

Objednejte si posouzení KONE Care for Life™ »