KONE RePlace kompletní výměna výtahu

Jestliže se rozhodnete pro kompletní výměnu,  nejefektivnějším řešením je to, které bude platit samo za sebe tím, že zlepší výkon a bezpečnost a ušetří energii a prostor.

Existují dvě KONE RePlace možnosti výměny, kdy se buď zachovají, nebo se vymění šachetní dveře. Jestliže jsou u stávajícího výtahu v dobrém stavu, můžete je ponechat a ušetřit tak peníze. Snižuje to náklady spojené s demontáží a výměnou šachetních dveří, zednické práce, úpravy a čištění.

KONE RePlace výměnná řešení jsou založena na výtahové technologii KONE MonoSpace® i KONE MaxiSpace.

Výtah KONE Nanospace™

KONE NanoSpace™ je převratné řešení v oblasti výtahových systémů. Výměna vašeho stávajícího výtahu za nový je nyní rychlejší a jednodušší než kdy předtím. Náš efektivní proces výměny s použitím nových technologických inovací vám umožní provést kompletní výměnu vašeho současného výtahu v kratším čase než doposud.

Výtah KONE MaxiSpace™

Výtah KONE MaxiSpace nepotřebuje žádnou protiváhu, takže ušetřený prostor může být využit pro větší kabinu. Tím pádem se prostor v kabině může zvětšit až o polovinu. Takže pokud stávající výtah unesl čtyři lidi, řešení KONE MaxiSpace jich může unést dokonce šest. Větší velikost kabiny umožňuje snadnější dopravu kočárků, invalidních vozíků, nábytku a dalších větších věcí.

Výtah KONE MonoSpace®

Výtah KONE MonoSpace® s pohonem KONE EcoDisc snižuje spotřebu energie až o dvě třetiny v porovnání s hydraulickým výtahem. S pokročilými inovacemi v oblasti úspory energie, jako jsou regenerativní jednotky a  pohotovostní provoz, je možné snížit spotřebu energie ještě více. Úspory se tady mohou přímo sčítat. KONE MonoSpace může za rok ušetřit až tisíc kilowattů – a také tisíce euro u zařízení, která vydrží přes 25 let.

Ideální příležitostí pro instalaci vylepšení je modernizace současného výtahu.