KONE ReFine

S KONE ReFine™ modulární modernizací výtahu vyměňujete pouze části, které jsou potřeba. V krátké době můžete mít “upgrade”, který zvýší  výkon vašeho výtahu.

Také můžete mít výtah, který vypadá a funguje skoro jako nový, s méně prostoji, nižšími náklady a menším rušením cestujících a obyvatel domu. Modulární řešení zahrnují kontrolor, pohon, signalizaci, dveře, elektrifikaci a kabinu.
KONE ReFine™

Pohon

Výtahový pohon obsahuje nejvíce pracujících součástek vašeho výtahu a  výměna opotřebovaného a zastaralého pohonu zlepšuje bezpečnost a eko-efektivitu. 

KONE Re Generate je modernizační řešení skládající se z pohonu, úložných desek, lan, kontrolního a  řídícího systému a signalizace.

Elektrifikace

Nejlepším způsobem, jak zvýšit výkonnost starého výtahu, je modernizace jeho kontrolního a elektrifikačního systému. 

KONE ReSolve™ 40 je výtahové elektrifikační a modernizační řešení pro výtahy v nízkých až středně vysokých budovách. Největšími výhodami jsou rychlá instalace a menší rušení obyvatel domu při průběhu modernizace.

Kabiny

Docela často jsou výtahové mechanické systémy v dobrém stavu, ale výtahová kabina je opotřebovaná, poškrábaná a zastaralá. V případech, jako jsou tyto, si můžete nechat udělat výtah, který bude vypadat jako nový, i bez výměny celé instalace. KONE ReFresh™ je  modernizační řešení kabin výtahu, která hladce integruje se stávajím zařízením.

Signalizace

Dnes jsou komunikační standardy, bezpečnostní nároky a očekávání cestujících daleko vyšší, než před desítkami let. 

KONE výtahový signalizační systém  zlepšuje bezpečnost a pohodlí cestujících. Když se modernizuje signalizace, je vybavena obousměrnou hlasovou komunikací s KONE Customer Care Center 

Dveře

Přidání dalších dvěří zvyšuje bezpečnost, ale často, snižují prostor a zvyšují celkovou váhu kabiny. Lehké KONE výtahové dveře, společně s lehkou, ale silnou KONE kabinou, zajišťují, že během modernizace nepřijdete o kapacitu kabiny. 

Automatické dveře KONE ReNova™ fungují tiše a plynule, aby daly lidem pocit bezpečí a komfortu.

Objednejte si posouzení KONE Care for Life™ »

Objednejte si posouzení KONE Care for Life™ »