Best-in-class eco-efficiency that cuts your building’s carbon footprint

Naše eko-efektivita, která snižuje uhlíkovou stopu, je nejlepší ve své třídě

Byli jsem první kdo začal nabízet eko-efektivní eskalátory, kombinací vysoce efektivního a kompaktního řídícího systému jsme dosáhli nové úrovně v energetické efektivitě, úspory místa, spolehlivosti a estetiky. Naše eskalátory dokáží šetřit energii, i když se po nich nepohybují žádní cestující.

Pomocí pohotovostní rychlosti a energeticky úsporného LED světla, můžete značně snížit spotřebu energie vašich travelátorů a eskalátorů.

KONE Direct Drive1. KONE Direct Drive

Vysoce spolehlivý KONE Direct Drive je navržen tak, aby se minimalizovaly mechanické ztráty a je až o 20% efektivnější než běžné šnekové převodovky. Poskytuje vynikající úroveň bezpečnosti a komfortu pro cestující, ale také umožňujeme velmi snadný přístup pro servis. Většinou ho lze provádět bez demontáže schodů.

2. Přímý pohon madla

Náš Přímý pohon madla je až o 8 % energeticky efektivnější než běžný frikční pohon madla, je také velmi spolehlivý a odolný, což vede k méně častému servisu, nižším provozním nákladům a delší životnosti zábradlí.

3. Inovativní frekvenční měnič

Náš inovativní měnič zajišťuje plynulou regulaci rychlosti v pohotovostním režimu, snižuje opotřebení brzd  a minimalizuje spotřebu energie při plné rychlosti, tím se eskalátor stává ještě více energeticky efektivnějším v tranzitních centrech s kolísající dopravní špičkou.

4. Inteligentní provozní režimy

Tyto inteligentní režimy pro úsporu energie zpomalí nebo zastaví eskalátor při nízkém provozu, a když eksalátor není používán zastaví jeho veškerou spotřebu energie.
 
5. LED osvětlení s dlouhou životností

LED osvětlení je o 80% efektivnější než halogenové osvětlení a vydrží 10 krát déle.

Objevte naši širokou škálu flexibilních možností designu eskalátoru »

Escalator with Direct Drive

Three paths to envrironmental excellence

Read more »