Escalators & Autowalks

KONE Eskalátory a pohyblivé chodníky

Eskalátory a travelátory KONE nastavily standard pro eko-efektivnost, bezpečnost a vizuální design. Dodáváme vysoce kvalitní a spolehlivá řešení eskalátoru, která májí nízké náklady na jejich provoz. Výrobky KONE jsou šité na míru Vašim potřebám, což z nich dělá ideální řešení od malých obchodních center až po rušná letiště, stanice metra či vlaková nádraží.

Eskalátory a travelátory splňují, a dokonce překračují zákonem dané bezpečnostní normy. Nejen že zajišťujeme bezpečnost našich výrobků a služeb, ale také přitom dbáme na perfektní design, pečlivou výrobu a profesionální montáž a servis. Poskytujeme také komplexní řadu modernizačních balíčků.
Přímý pohon u eskalátorů KONE TravelMaster™ 110 a KONE TransitMaster™ 120 zajišťují až o 20% efektivnější provoz než běžné šnekové převodovky.

Ten umí to a ten zas tohle

KONE TravelMaster™ 110 je eko-efektivní eskalátor optimalizovaný pro maloobchodní prostředí, který poskytuje hladkou a bezpečnou jízdu a zajišťuje příjemný zážitek z nakupování. KONE TravelMaster™ 115 je zase stoupající travelátor, který zajistí bezpečné pohybování ve Vašem objektu, ať už jsou cestující vybaveni dětským kočárkem či těžkém vozíkem. Eskalátor KONE TransitMaster™ 120 se hodí do pro prostředí s náročnými dopravními podmínkami, kde zaručuje hladkou, bezpečnou jízdu a příjemný zážitek. Eskalátor KONE TransitMaster™ 140 je určen pro vnitřní i venkovní přepravu lidí na velmi frekventovaných místech. Oceníte jej především v místech, jakými jsou stanice metra či letiště. Jeho flexibilní design přitom může být doplněn širokou škálou úprav na míru. 


Horizontální travelátor KONE TransitMaster™ 165/185 perfektně slouží v prostředí s náročnými dopravními podmínkami, jako jsou letiště a výstaviště. Je určen pro vnitřní a polo-venkovní použití.
Díky evolučnímu řešení nevyžaduje KONE InnoTrack™ travelátor prohlubeň a poskytuje tak bezkonkurenční flexibilitu. Jeho modulární řešení je ideální pro zlepšení pohybu lidí v současných budovách. Můžete snadno nastavit délku, změnit barvu a znovu jej nainstalovat na jiném místě.


Poskytujeme také komplexní řadu modernizačních balíčků, která jsou podporována našim servisem na světové úrovni.

Řešení eskalátorů
Vyberte si produkt
Safety

Bezpečnost

Naše eskalátory a travelátory s nejnovějšími technologiemi a inovativními vlastnostmi jsou průmyslovým standardem pro bezpečnost.

Čtěte více »
Eco-efficiency

Eko-efektivita

Neustále vyvíjíme nové řešení, aby naše eskalátory a travelátory byly energeticky efektivnější.

Čtěte více »
Design

Design

Vše navrhujeme, tak aby cestující měli co nejlepší pohodlí

Čtěte více »