Door enhancements

Vylepšení dveří

Každé dveře by měly splňovat požadavky budovy, ve které se nachází. S naší komplexní nabídkou automatických dveří zaručujeme bezpečnost, spolehlivost a energetickou úsporu.

Výběr toho správného řešení

Velikost dveří, šířka otevírání, hmotnost a spotřeba energie, to vše ovlivňuje výběr řešení dveří, které budou nejlépe vyhovovat potřebám vaší budovy. KONE odborníci vám mohou poradit s výběrem toho nejlepšího řešení pro vaši budovu.

Přečtěte si víc o výběru řešení »

Větší bezpečnost dveří

Všechny KONE řešení automatických dveří jsou navržena tak, aby umožnila bezpečný a plynulý přístup. Naše nabídka dalších řešení je navržena tak, aby splňovala nejvyšší úroveň bezpečnosti pro uživatele v konkrétním prostředí.

Přečtěte si víc o KONE bezpečnostních řešeních dveří »

Větší bezpečnost a pohodlí

Naše automatické dveře mohou být propojeny se systémem celé budovy pro ještě větší pohodlí a bezpečnos. Například, automatické dveře mohou být integrovány s požárním systémem, vzdáleným kontrolním systémem a přístupovým kontrolním systémem.

Větší úspory energie

Ztráta teplého/chladného vzduchu dveřmi významně přispívá ke spotřebě energie v budově. Naše řešení jsou navržena tak, aby izolovala budovu od venkovní teploty.

Přečtěte si víc o eko-efektivitě dveří »

Modernizace dveří

Zjištěte, jak vylepšit vaše dveře s KONE řešeními pro modernizaci automatických dveří.
Přečtěte si víc »